UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejny kompletnie nie potrafiący czytać ze zrozumieniem! Czy ja napisałem, że w ogóle nie powinno być egzaminu na prawo jazdy?? Powinien być, ale nie na takich zasadach jak obecnie, które są nastawione tylko na zysk dla ośrodków ruchu drogowego. Powinni się wzorować na systemie np. Niemieckim gdzie egzamin jest sprawiedliwy i nastawiony na sprawdzenie umiejętności a nie uwalanie.
przeczzwordami