UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Niech Policja się odwali od osób jeżdżących bez prawka!!! Nie dziwie im się wcale, że jeżdżą bez uprawnień! U nas obecnie łatwiej zrobić magistra niż uzyskać prawo jazdy. Wiem coś o tym bo niedawno robiłem. Cały system egzaminacyjny celowo zrobiony tak aby jak najwięcej osób uwalić i napełniać kasy WORD. Poza tym bezpieczeństwo na drodze nie zależy od żadnego egzaminu tylko od mentalności i stanu dróg. Zobaczcie jak egzamin wygląda np. w Niemczech, o wiele łatwiejszy a na drogach o wiele wiele bezpieczniej niż w PL. Przecz z WORD'owską mafią. A sławetnego egzaminatora Ryśka. K to już dawno temu powinni wywalić, on swoją postawą i podejściem wywołuje wręcz paraliżujący stres wśród zdających. Jak człowiek ma zdać egzamin kiedy oprócz samego stresu egzaminacyjnego dochodzi jeszcze chamski egzaminator który podnosi ten stres wielokrotnie? Chyba tylko cudem. Ale kto się pozbędzie kury znoszącej złote jajka dla WORD.
Preczzwordem