UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim zdaniem to bardzo nierozsądne narażać życie dla (zwłaszcza) cudzych pieniędzy. A jeśli to był by jakiś desperat i zrobił jej krzywdę?! Takie miejsca sa ubezpieczone, po to ono jest żeby nie narażać ludzi tam pracujących.

lampka