UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a ja mialem i bede zawsze mial swoja giwerke i juz nie jeden ma kopytko z dziurka na pamiatke i nie potrzebuje zadnego zezwolenia sam sobie zezwalam kiedy je uzuc, tyle tego scierwa teraz chodzi po ulicy ze trzeba miec klameczke przy tylku. jak ide z dzieckiem to zawsze mam ja pod reka i biada tem co by chcial zaczepic i zrobic krzywde, oj by bolalo!!!. .. pozdrawiam. ..

colcik