UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@tedi1992e- No własnie powinna być dostępna dla praworządnych obywateli aby bronić się własnie przed takimi jak ten "niedoszły milioner". Czy do ludzi kiedyś dotrze, że prawda jest taka, że bandzior broń będzie miał zawsze, on sobie załatwi nielegalnie i nie przejmuje się prawem. A uczciwy człowiek który chce mieć wszystko legalnie na broń nie ma szans!! Nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu ludzi wokół was ma broń, tyle że nielegalnie a więc z wiadomych przyczyn się z tym kryją i nikomu nie pisną słówka na ten temat.
Brondlaobywateli!