UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ha ha ha. Sam w to nie wierzysz. Piszesz, bo ci za takie wpisy płacą a tak naprawdę to sam widzisz że PiS wszystkich nas oszukał 500+ to tylko przykrywka na wszystkie machlojki. Dopóki w kraju nie powstanie tyle pomników Lecha Kaczyńskiego co kiedyś Lenina, PIS będzie nam dawał. A spłacą twoje dzieci i wnuki. Bo nie Kaczyńskiego