UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Też tak uważam. Tylko Ci którzy mają coś na sumieniu wobec Narodu legną na ulice ze strachu nie czystego sumienia. Tonący łapią się brzytwy. Nadszedł wreszcie czas by tych wszyskich aparadczyków, ubeków i tym podobnych ROZLICZYĆ przed Narodem. Wasze wszelkie demonstracje już na nic się nie zdadzą. Zaczęła się tzw. posucha, widać jak na załączonym obrazku manify KOD-u. RZENADA !!!