UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wsadzać śmieci do żadnego pudła za nasze podatki!! Po prostu jak za Hammurabiego uciąć ręce!! Szkoda, że nie mam pełnej władzy w tym kraju. Wszystko by wtedy chodziło jak w szwajcarskim zegarku.

niemasprawiedliwosci