UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za prostaki. Pytają skąd dziadek miał taką kasę ano stąd że ma 88 lat i oszczędzał całe życie jełopy a nie siedział i pisał pierdoły na portel. Skarbówka? a co ma do tego skarbówka matole. Jak ja zamiast pić tanie wino jak wy mam inne priorytety i szanuję pieniądze i oszczędzam to skarbówka ma się mną zająć.