UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skuteczność policji w sprawie tej dwójki złodziei jest zerowa. Jeżeli są to ci sami ludzie o których mowa w tym arykule: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Falszywi-wnuczkowie-znowu-aktywni-n84375.html To wspomniani złodzieje cieszą się ze swej parszywej metody wyłudzania pieniędzy już przeszło dwa lata. A kto wie ile osób jeszcze okradli ci sami ludzie. Jak to jest możliwe, że tyle czasu ci ludzie są zupełnie nieuchwytni dla policji?. Można odnieść wrażenie, że poza zatrzymywaniem pijanych na ulicy nie są oni w stanie uczynić więcej dla dobra społeczeństwa.