UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Życzę tym, co oskarżają kierowcę karetki o umyślne spowodowanie wypadku, żeby musieli czekać na ich pomoc. Każda sekunda dłuży się jak godzina. Słyszysz sygnały. Już jadą. Zaraz będą. Uratują. A tu guzik. .. Czekają na światłach, bo przecież może się znaleźć kretyn, który nie widzi i nie słyszy. Inni słyszą i widzą. I czekają aż zespół ratunkowy przejedzie. Bo nie używa się sygnałów dla zabawy. Ale ten jeden akurat nie. I on jest niewinny przecież, bo miał zielone. A do tego doświadczony - dziewiętnastoletni kierowca - z tylko jednym mandatem za nieprzestrzeganie zasad ruchu. ..