UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tzn ze ,,teoretycznie,, kierowca wjezdzajac na sygnale na skrzyzowanie automatycznie powinien byc przygotowany na to ze w każdej chwili wyjedzie mu samochód. Gluchy czy nie, a i debili nie brakuje na drogach..W konsekwencji straci pracę, poniesie wielkie koszty, a może straci życie. Co za perspektywa!Na miejscu takiego kierowcy chyba wolałabym poczekać grzecznie na światłach.