UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prokuratura powinna warunkowo umorzyć postępowanie. Młody kierowca nie powinien ponosić odpowiedzialności za spowodowanie wypadku choćby z tej racji że wjechał na skrzyżowanie na świetle zielonym i znajdował się na środku skrzyżowania. Natomiast kierowca karetki wjechał na czerwonym świetle, ale jechał do chorego więc tu powinna być zastosowana przez prokuratorów zasada warunkowego umorzenia postępowania. A tak naprawdę to chodzi o odszkodowanie bo musi być sprawca. Takie jest moje zdanie i bardzo współczuję obu kierowcą.

lkh