UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

HD ma dużo racji. .. każdy taki mecz to bezcenne doświadczenia, które z całą pewnością zaprocentują w przyszłości. Co juniorek to te elbląskie tak gloryfikujecie, że robi mi się słabo. Niech pracują i czekają na swoją kolej. Przypomnij mi, która z nich ostatnio coś osiągnęła. .. bo jakoś nie pamiętam. Gdzie są młode złote medalistki?! Te, które mogły coś zrobić to się zakochały i skończyły tzw. kariery, pozostałe poziom mierny. Ciągle tylko : biadolenie, a to bilety za drogie, trener wystawia nie te co trzeba, chipsów i piwa na meczu nie sprzedają. .. no dramat po prostu Do tego znalazł się idiota OlimpaE, który rozum zostawił w salonie, a kompa ma w sypialni i próbuje coś sensownego sklecić na klawiaturze. .. Pseudo sport. .. .he he he Gdyby piłkarze (czytaj - żelki) mieli takie jaja jak nasze dziewczyny to siali by postrach na boiskach 3 ligi :))) Miejskie pieniądze to właśnie pseudopołkarzyki marnują. .. dla jasności jestem kibicem kopanej i uważam, że Elbląg stać i na jedno i na drugie, ale w proporcjach stosownych do poziomu jakie kluby reprezentują i ligi w jakiej występują. Wszystko w temacie.

Kibic_