UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lećcie dziewczyny na dwa mecze na Kanary. Odpoczniecie, nabierzecie sił na play-offy, sprawdzicie Navarro w bramce, co się przyda później w lidze:) A my nie będziemy musieli na Portelu czytać głębokich przemyśleń o 20 złotych, za które Panie, to w Biedrze tyle kiełbachy i Vip-a można nabrać, że Panie, żarcia i chlania na tydzień. No i parę dni bez jęczenia o hipermeganiesamowitychsuperzdolnych juniorkach, gotowych w pięć minut podbić Europę, też nikomu nie zaszkodzi. Lećcie, lećcie.

hd