UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

obecnie elblaskie stare miasto to tandeta. bulwar zygmunta augusta to jeden wielki obraz nedzy i rozpaczy, z jednej strony widac jakies pola dawnej wyspy spichrzow a po drugiej stronie plac z ławkami. nie rozumiem dlaczego komuchy wyburzyly wszystie kamienice stojace przy rzecce. a ich przedstawiciel towarzysz wrobel nic nie zrobil w sprawie ich odbudowy. niestety oprocz dwoch mostow nie ma tam niczego. wille schihaua tez komuchy wyb8urzyly a przeciez w calosci przetrwala wojne. elblag sprzed wojny to bylo o wiele piekniejsze i bardziej ucywilizowane miasto niz teraz. wtedy bylo tu mnostwo fabryk i byl dostep do morza. wydaje mi sie ze nawet wtedy zylo sie tu znacznie przyjemniej niz dzis w polszy.

karaczan