UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
obecnie elblaskie stare miasto to tandeta. bulwar zygmunta augusta to jeden wielki obraz nedzy i rozpaczy, z jednej strony widac jakies pola dawnej wyspy spichrzow a po drugiej stronie plac z ławkami. nie rozumiem dlaczego komuchy wyburzyly wszystie kamienice stojace przy rzecce. a ich przedstawiciel towarzysz wrobel nic nie zrobil w sprawie ich odbudowy. niestety oprocz dwoch mostow nie ma tam niczego. wille schihaua tez komuchy wyb8urzyly a przeciez w calosci przetrwala wojne. elblag sprzed wojny to bylo o wiele piekniejsze i bardziej ucywilizowane miasto niz teraz. wtedy bylo tu mnostwo fabryk i byl dostep do morza. wydaje mi sie ze nawet wtedy zylo sie tu znacznie przyjemniej niz dzis w polszy.
karaczan