UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Walki w 1945 r. spowodowały poważne zniszczenia Wyspy Spichrzów, ruiny spichlerzy rozebrano. Obecnie trwają przymiarki do rewitalizacji tego terenu. Minęło 70 lat i nic. Ile upłynie lat zanim wyspa spichrzów zacznie normalnie funkcjonować ? Pewien znajomy z Gdańska odwiedził mnie w Elblągu na Starym Mieście widząc marazm i na dodatek pusty, a jak dostępny plac za kanałem zapytał może burmistrz żle zarządza miastem ? Odpowiedziałem nie to PREZYDENT

helamaGb6