UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do tych, którzy nie mają zdania. Porównajcie sobie wpisy przeciwników i zwolenników KOD. Skąd ta nienawiść u przeciwników KOD do ludzi, którzy myślą inaczej niż oni. Co im przeszkadzają uśmiechnięci, życzliwi ludzie, którzy uważają, ze Polska to fajny kraj, który i owszem można reformować i poprawiać, ale nie burzyć i niszczyć naruszając prawo i Konstytucję.