UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro Ci, którzy byli wcześniej karani, nie wyciągnęli żadnych wniosków, to można ich spokojnie "zwrócić matce Ziemi", albo oddelegować do ciężkich prac o chlebie i wodzie do usranej śmierci, bo z nich i tak nic dobrego już nie będzie. Każdemu należy się druga szansa, Ci z niej nie skorzystali.