UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Halogen Aby zaistniało przestępstwo wcale nie musi być osoby pokrzywdzonej. Natomiast musi zaistnieć czyn zabroniony określony w KK jako przestępstwo. Np. jak prowadzisz po pijaku, wcale nie musisz nikogo potrącić, a jak cię złapią to pow. 0,05% to jest to przestępstwo z art. 178a kodeksu karnego.

Uncle_Soso