UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mamy chore prawo, niech coś z tym zrobią, ile matek zabiło swoje dzieci i ile z nich chodzi na wolności albo dostało w nawiasach. Przeciez w tym kraju jest coraz gorzej, coraz wiecej tych zabójstw!!! Może jakby wróciła kara smierci to by się jeden za drugim 10 razy zastanowili za nim kogoś by zabili
lusjanna