UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co on ukradł ? Bo teraz opublikowali raport przejęcia kancelarii Prezydenta. Zginęły miliony za Komorowskiego i pełno machlojek i matactwa z wynajęciem atrakcyjnych mieszkań za grosze, ogołoceniem do cna z majątku willi prezydenckiej w Klarysewie, zaginięciem telefonów szyfrujących i wiele, wiele innych. Raport jest druzgocący. Bomba poszła w górę. "Gratulacje debilizmu" dla głosujących na tych POwskich zlodziei. Może za to weźmie się"niezawisła" do tej pory prokuratura ?