UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pisałem o tym wielokrotnie: największym wrogiem rozwoju Elbląga jest elbląska Rada Miejska która ustala zaporowe stawki za nieruchomości. Szerokim strumieniem dokładano do etatów MOSiRu w czasach co roku kradzionego silnika napędzającego wyrwirączkę a gdy pojawiła się firma kompetentna i na poziomie to od razu bandycki czynsz za dzierżawę bo miasto chce zarobić nawet na śniegu którego w Elblągu nie było. Hero.