UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Basen nigdy nie będzie dochodowy. Wszyscy się z tym pogodzili i utrzymujemy go za miejskie pieniądze. Wyciąg narciarski w mieście ma przynosić zyski, chyba wielu elblążan wierzy w garbate aniołki. W Sopocie w zeszłym roku ani razu nie uruchomili. Przetarg powinien być z ceną 1 zł miesięcznie, a warunkiem wyboru oferenta jakość zaoferowanej bazy; ilość wyciągów, długość trasy, cena za zjazd itp. To ma przyciągać turystów do miasta.

arek234