UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Słonina tuż przed swoim odejściem wynajął ten teren za grosze i dopiero Grzesio Nowaczyk podniósł im stawki. Wychodzi na to, że w Elblągu trzeba być w dobrych układach z władzą, żeby móc prowadzić biznes na większą skalę.