UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Należy zrobić kolejny przetarg określić konkretna cenę za rok i niech wygra najlepszy! A nie jakieś chocki klocki wygrali wydzierżawili, zdziwili się poprosili o obniżkę potem zmniejszenie terenu a za chwile usłyszymy, że jak z EU-HE dzierżawa wieczysta albo za 1 zł?
Kat.Na.Idiotów