UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty o 22 to już pewnie dawno śpisz a kładziesz się z kurami. Babka wracała w weekend ćwoku i nic nikomu do tego. Jakby wracała z pociągu z dziećmi o 4rano to chyba byś się osr. ł z wrażenia. Godzina policyjna to w PRLu była.