UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poszła kobieta z dziećmi do koleżanki, dzieci sie bawiły, ona wypiła kilka lampek wina i wracała do domu a parszywa policja napiętnowała ją publicznie. Ciekawe czemu nie chwalą się publicznie pijakami i bandziorami w swoich szeregach od których się roi w tej formacji.