UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kierowca546 zachód to ty widziałeś jedynie na mapach google. Tam są porządne drogi gdzie nie trzeba wlec się 40 czy 70 poza zabudowanym. Jeżeli jest jakieś ograniczenie to sensowne bo np przekraczając o 10-15 km/h wypadniesz z zakrętu. Na drogach krajowych i autostradach nie ma wiosek co 3 km a przejścia dla pieszych są podziemne albo nad jezdnią. Na zachodzie nikt nie tworzy dróg z kolizyjnym torem kolejowym. No i w Niemczech są autobahny gdzie jedzieszile fabryka dała. Niech w tej zasr. .nej polsce tak zrobią ale po co ?. .. jak wpływów z mandatównie będzie. Teraz chcą bandziory znowu egzamin na prawko zmienić. Kurs, zielony liść i obowiązkowe szkolenie po pół roku za 300 zł za godzinę "nauki-buuuhahaha: jazdy w poślizgu.
100tyś.rocznie