UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czemu nie ma tu porad, które zachęcałyby do przepisowej jazdy !!! Dużo porad cwaniaczków, ale chyba nie o to tu chodzi a chodzi mianowicie o przestrzeganie przepisów, bo chyba są one po to, aby je przestrzegać. Załóżmy, że wszyscy nie będą niczego przestrzegać, czy sobie Ci piszący te głupie porady taki stan wyobrażają??? Poza tym w grę wchodzi najczęściej ludzkie życie i bezpieczeństwo innych użytkowników, takimi właśnie kategoriami powinniśmy się kierować a nie zachęcać do łamania przepisów, które zostały stworzone dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.
potomamyprzepisy