UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
tak oto się dzieje w tzw. "państwie", które działa na rzecz narkotykowych baronów. .. jak w artykule o błyskotliwej "akcji" policji, która wytropiła "plantatora" rośliny zwanej marihuaną. Dopóki dzieciom nie wytłumaczy się, o co chodzi z wszelkimi substancjami, do czego używali ich nasi przodkowie, i co mogą powodować, dopóty masa dzieciaków będzie się jarać tym niczym imprezową używką, i będą truć się g. .. nem sprzedawanym im przez brutalnych mafiozów, trzepiącym na nich miliony. Tak tak drodzy rodzice - to wasza kasa na to idzie, i wasze dzieci inhalują chemiczne g. .no niewiadomego pochodzenia - to rosyjska ruletka, czy nie padnie im po czymś takim na mózg. W tym kraju policja działa w imieniu bankokorporacji i mafiozów narkotykowych. Tylko legalizacja marihuany, edukacja i ustalony wiek min. na np. 21 lat, jako "dorosły" do spożycia są w stanie spowodować większą świadomość tych dzieci. Rozumiem, że rodzice wolą wierzć, że wszystko jest ładnie zakazane i nic złego się nie dzieje. .. zaraz. .. tylko co robią wieczorami te naiwne dzieciaki w bramach i na imprezach, igrające ze swoim organizmem?
PolskiAnarchista