UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Damski bokser" brzydzę się takimi jak ten 38-latek, który wyżywał się na kobiecie, ale ja wyznaję staromodne (mocherowe) zasady i takie zachowanie szczególnie uważam za niegodne (delikatnie mówiąc). Lecz wobec ogólnie panoszącej się poprawności politycznej czy jest jest jeszcze aktualne określenie "damski bokser"? Przecież niemal w każdej dziedzinie podkreśla się jak to kobiety lepsze są od mężczyzn, a już w tak zwanych filmach akcji kobiety leją facetów jak leci.
chin