UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do tylko pis, jesteś analfabeta!!! nawet pisać nie umiesz a co dopiero myśleć. ale cóż, pewnie twoi rodzice robili Ci też różne rzeczy bo jesteś lub byłeś ich własnością więc dlatego uważasz. skrzywdzili Cię bardzo mocno. ..

dotylkopis