UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziwi i zdumiewa jak to możliwe, że ta grupa tak długo działała i nikt nic nie widział i nie wiedział zwłaszcza ci z ul. tysiąclecia? Parodii Końca nie widać tylko Elbląga i elblążan żal! Szkoda, że nie zabierają głosu ci co wiedzą wszystko kogo się boją i czego?

KAt.Na.Idiotów