UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

loloo- twoje porównanie złodzieja do mordercy jest bardziej zalosne niż twoje myslenie -skoro ci ludzie zerwali z przeszloscia od kilku lat zyja normalnie to jaki sens jest ich zamykac -co da pobyt w wiezieniu ze złodziejami -najprawdopodobniej dzięki tej karze wroca do złodziejstwa- karanie wiezieniem wtym wypadku jest niepotrzebne można zastosować inna kare

h......d