UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak juz to nie policja moi drodzy tylko sam wlasciciel wraz z lombardem odzyskali rower poprzez wspolna wspolprace a policja zostala wezwana juz tylko na ustwiona tranzakcje w lombardzie. Takze niech policja sobie nieprzypisuje sukcesu bo oni to potrafia tylko po tygodniu ogłosic ze sprawa jest umozona i tyle w temacie. pozdro dla kumatych peace !
jasnowidz_