UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
potwierdzam, uwaga na oszustów w okolicach ul. Robotniczej, "miły" akwizytor obiecał babci obniżke na energie a w rzeczywistości podpisała nową umowę z "Green-GO", hańba. .. .. Na szczęście szybko mi to pokazała, przed upływem 14dni i moglam anulować jej tą umowę.