UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oni są tacy niezawiśli jak ja papierzem. Za komuny bez porównania mniej prześladowali i mniej inwigilowali zwykłych obywateli. Do tego nie mieli parcia na kasę na każdym kroku gnębiąc najbiedniejszych. A jeszcze kopacz z tuskiem potajemnie ustawę wprowadzili że każdy zdolny do wojny zostanie natychmiast powołany do obrony kraju przed Ruskimi. Wyp. .ć stąd póki jeszcze można.