UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
oni są tacy niezawiśli jak ja papierzem. Za komuny bez porównania mniej prześladowali i mniej inwigilowali zwykłych obywateli. Do tego nie mieli parcia na kasę na każdym kroku gnębiąc najbiedniejszych. A jeszcze kopacz z tuskiem potajemnie ustawę wprowadzili że każdy zdolny do wojny zostanie natychmiast powołany do obrony kraju przed Ruskimi. Wyp. .ć stąd póki jeszcze można.