UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgodze sie z przedmowca, juz dawno powinnismy wyjsc na ulice i walczyc o lepsze jutro. Kazdy mlody czlowiek ktory pracuje placi miesiecznie niestworzone sumy na przyszla emeryture a otwarcie Nam mowia ze nie bedziemy mieli tym emerytur wiec gdzie tu logika. Kazdy daje sie okracac miesiac w miesiac i nikt z tym nic nie robi. Moi rodzice odkladali ponad 30 lat zeby pojsc na emeryture i nagle po 30 latach rzad zmienil zasady gry i stwierdzil ze maja pracowac 2 lata dluzej. Kazdy placi krocie na sluzbe zdrowie na jak to wyglada. Ludzie stoja w kolejkach do specjalistow jak zwierzeta. Masakra. Popieram rewolucje

ummiej