UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wieśniacy w akcji !!!!! Tylko patrolowanie może chociaż w jakimś stopniu wyeliminować tą patologię na wiochach. Z tego co mi wiadomo to wiochmeni robią co się im rzewnie podoba. .. chyba powoli czas, aby policja zaczęła traktować ten temat bardzo poważnie.