UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

o dziwo tutaj nawet inicjałów nie podano, bo wszyscy wiedzą że chodzi o geja, a jak kobieta z dzieckiem skoczyła z mostu i została uratowana, to nieomieszkano napisać, że leczyła się psychiatrycznie. GDZIE JEST uczciwość i sprawiedliwość, przecież wiadomo kogo zabito i tp we własnym mieszkaniu. Jest to ostrzeżenie dla elblążan, bo tu geje wspierani finansowo praez Jarugę i nasz rząd, zaczynają robic nagonkę. Niech oni ten swój świat jak najszybciej leczą!!!!!!!!!!!!!

czytelek