UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

podobno jak pisze poprzednik to właśnie homoseksualista( napewno!?), ten których światek jest taki "dyskryminowany" Biedroń gej(, który pochwalił się tym w elbląskiej prasie i sądzie - Kampania przeciw homofobii- (stow, które walczy z homofobią, sami zaś zioną "tolerancją -nawet wobec siebie!) ) narzekał na łamach Dziennika Elbląskiego, że oni tak się kochają, że aż chcą dzieci uczyć o tej "Miłości'. A świat heteroseksualistów jest dla nich zagrożeniem, a tu swój załatwia swego. Nawet" w szpitalu ich dyskryminują ( słowa Biedronia), a co mówić we własnym domu, szczególnie przy tak "bezpiecznym seksie". To obrzydliwe i niebezpieczne- rodzice chrońcie swoje dzieci, a panu B......dzie niech Bóg da odpuszczenie win i okaże mu swoje miłosierdzie. Geje niech się leczą i nie poszrzają kręgów demorzlizacji i zła.

smutek