UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dlaczego cały towar ma być prezentem dla OPS i przyjaciół ? Ja se często przypadkiem zakupię coś bardzo drogiego ale w lumpie za drobną kwotę. to jedyna możliwość żeby coś dostać. Dziadówą nie musiałam zostać.