UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No proszę. ., jak to jest. .a człowiek, jak uczciwie załatwia sprawy spadkowe już po śmierci darczyńcy, to jest mieszany z błotem przez najbliższą rodzinę, która nie ma pojęcia, jaka jest procedura sądowa i ile, to trwa. .. Dobry Boże, jak dobrze, że dajesz mi siłę, by to wszystko przetrwać, co przechodzę. .. Uczciwym życzę. .cierpliwości i siły, w załatwianiu takich spraw, jak moja.