UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
200 zł za takie coś?? Znam grupę kolesi w Gdańsku którzy tam zmienili trasę autobusu miejskiego by zawiózł ich pod sam akademik - co skutkowało mandatem wysokości 500 zł - chłopaki zrobili zrzutę zbierali po korytarzu w akademiku - a ubaw mieli przedni. Kary nie odczuli finansowo a ze swojego czynu byli dumni.
okoniowaty