UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

200 zł za takie coś?? Znam grupę kolesi w Gdańsku którzy tam zmienili trasę autobusu miejskiego by zawiózł ich pod sam akademik - co skutkowało mandatem wysokości 500 zł - chłopaki zrobili zrzutę zbierali po korytarzu w akademiku - a ubaw mieli przedni. Kary nie odczuli finansowo a ze swojego czynu byli dumni.

okoniowaty