UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za jej jedno oko, on powinien stracić swoje dwa! Powinni go oślepić i wtedy to nawet mogą go puścić wolno, bo już nikomu nic nie zrobi. I dożywotni zakaz pobierania świadczeń z tytułu niepełnosprawności!

ambroży