UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
taki wlasnie mamy wymiar sprawiedliwosci za czasow peło. zamiast tego smiecia powiesic to bedziemy wszyscy na niego lozyc za dogodny pobyt w wiezieniu, a kobiecie zdrowia juz nikt nie zwroci. za usilowanie zabojstwa powinna byc tylko jedna sluszna kara! i jest nia smierc np poprzez lamanie kolem, posadzenie na pal, lub najchymanitarniej przez powieszenie.
turban