UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co się do diabła dzieje w tym Braniewie??? Oczywiście przestępstwa, itp. są wszędzie, tyle, że w tym Braniewie tyle tego, że aż paranoja. Braniewo napad z bronią, Braniewo pobicie, awantury, pijani w każdym rowie i za fajerą, itd. itp. Może by tak zbombardować to miasto jakimś nalotem dywanowym i po kłopocie.

KKKK1