UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wydaje mi się, że określenie "pijany kierowca" nie jest właściwe w kontekście tego co robił ten osobnik. Najbardziej trafne byłoby stwierdzenie, że policjanci zatrzymali pijanego "bandytę"!Jeżeli ktoś nie mający /zabrane/uprawnień do jazdy samochodem wsiada po raz kolejny zamroczony alkoholem /3 promile/i jedzie to jest to potencjalny bandzior, który w tym stanie może spowodować tragedię, w której ucierpią niewinni ludzie!A swoją drogą to bardzo ciekawe będzie jak zostanie potraktowany ten "mężczyzna" przez sędziów rozpatrujących ten przypadek?DWŻ