UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znam setki osób ciężko i uczciwie pracujących przez 45 lat i w chwili przejśćia na emeryturę nie mają zaoszczędzone choćby 2 tys zł a tu proszę 10 lat nic nie robienia siedzenie w pudle na koszt podatników ma kasę 200 tys na kaucje, prawników i loty do Ameryki? Czy zastanawiacie się jak to możliwe, że on i jego wspólnicy tak długo działali w Elblągu a teraz od 10 lat są nietykalni przez prawo?

c.ieciorka